ДФС заарештувала активи «Укрнафти» на 9 млрд грн - Яценюк

Державна фіскальна служба (ДФС) заарештувала активи ПАТ «Укрнафта» на 9 млрд грн через борги компанії перед бюджетом, - повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк .
«Про заборгованість компанії« Укрнафта ». Зараз вони почали платити поточні платежі. На суму заборгованості, яка складає близько 9 млрд грн, ГФС відповідно до закону заарештувала всі активи «Укрнафта» ... саме на цю суму », - сказав він в ході звіту перед парламентом в п'ятницю.
А.Яценюк додав, що вважає за необхідне діяти щодо «Укрнафти» так, щоб не зруйнувати цю компанію. «Завдання уряду - не довести до банкрутства цю компанію, а зробити її прибутковою, повернути в бюджет 10 млрд грн», - резюмував він.
Прем'єр відкинув звинувачення в будь-яких домовленостях з олігархами, зокрема, по «Укрнафті».
ПАТ «Укрнафта» - одна з найбільших нафтогазовидобувних компаній України, яка займається видобутком і продажем нафти і газу. Частка в загальному видобутку нафти з газовим конденсатом в Україні в 2014 р становить 69,2%, в загальному видобутку газу - 8.6%. Компанія володіє 58 буровими установками, 1949 нафтовими і 185 газовими свердловинами і 537 АЗС. 50% + 1 акція компанії належить НАК «Нафтогаз України» і 40.1% - приватним акціонерам.
http://uaenergy.com.ua/post/24241/gfs-arestovala-aktivy-ukrnafty-na-9-mlrd-grn/